کاربرد کارواش خانگی : از تمام پولی که پرداخته اید نهایت استفاده را ببرید!

کاربرد کارواش خانگی

ما از مشتریان کارواشال پرسیدیم که کاربرد کارواش خانگی برای شما چیست؟ چرا این دستگاه را خریداری کرده اید؟ هر کدام پاسخ منحصر بفرد خود را داده اند.

سپس از آنها پرسیدیم که کاربرد کارواش خانگی دیگر چه می تواند باشد؟ پاسخ های جالب و خلاقانه ای شنیدیم.

تجربه بسیار دلچسبی بود و باعث شد ارتباطمان با مشتریان دوباره برقرار می شود. بسیار لذت بخش بود وقتی که دیدیم از محصولی که خریداری کرده اند چقدر راضی هستند و اینکه کارواش خانگی تا چه حد توانسته زندگی را برایشان راحت تر کند. به کلی خستگی این چند ساله در رفت!

در این مقاله پاسخ های خریداران کارواشال را درباره کاربرد کارواش خانگی برای شما جمع آوری کرده ایم تا مطمئن شویم مبلغی که پرداخته اید ارزشش را دارد و نهایت استفاده را از دستگاه خود می برید.

توصیه می کنیم تمام کاربردهای مطرح شده را بررسی نمایید، چه پیش از این کارواش خانگی و صنعتی خریداری کرده اید و چه در حال تحقیق برای تهیه یکی از این دستگاه هستید.

سپس پیشنهاد می کنیم در پایان پست پرسشنامه نیازسنجی کارواش خانگی را پر کنید تا همکاران ما بهترین پیشنهاد را برای خرید مناسبترین کارواش خانگی به شما ارایه دهند.

کاربرد کارواش خانگی: ۴ پایه

هر عملیات شست و شو شامل شش فعالیت اصلی است:

آب پاشی، کف پاشی، ضد عفونی، لایه برداری، جاروبی و آب کشی

در مقاله های دیگری به نکاتی درباره هر کدام از این شش فعالیت می پردازیم. اما همه خریداران، به خاطر یکی از این چهار کاربرد کارواش خانگی را خریداری کرده اند:

۱. شست و شوی اتومبیل

کاربرد کارواش خانگی

دقیقا شب هایی که اتومبیلم را شسته ام باران می بارد. کاربرد کارواش خانگی برای من این است که همیشه اتومبیلم را تمیز نگه می دارم و نگران مصرف آب و هزینه شست و شو نیستم.

دسته بزرگی از خریداران، کاربرد کارواش خانگی را شست و شوی اتومبیل ذکر کرده اند. این دستگاه اتومبیل ، کامیون و تریلی را و تمام اجزای آنها را می شوید.

اگر فقط ماهی دو بار اتومبیل خود را به کارواش می برید، قیمت کارواش خانگی برابر با هزینه سه تا شش ماه کارواش های بیرون است. بعلاوه اینکه این دستگاه مصرف آب را ۵۰٪ تا ۷۰٪ کاهش می دهد. این روزها که هزینه های شست و شو بالا رفته است، این دستگاه جایگزینی فوق العاده بصرفه و لذت بخش به حساب می آید.

یکی از دوستان ما تعریف می کرد که شستن اتومبیل را به چشم یک تفریح نگاه می کند. هر بار که با دوستان و خانواده اش باغ می روند، دستگاه را با خود می برند. گاهی وقت ها کاربرد کارواش خانگی برای او همین است که با خود کمی خلوت کند.

شست و شوی اتومبیل فقط به بدنه و شیشه و آینه ختم نمی شود. کاربرد کارواش خانگی هنگام شستن سپر، گلگیر، کف، زیر، لاستیک، رینگ، زیر و اگزوز، آن هم وقتی که از سفر برگشته اید، خود را نشان می دهد.

لوازم جانبی دستگاه مثل فرچه شست و شوی گردان باعث شده است که تمام قسمت های اتومبیل را بدون دخالت دست بشویید.

نکته جالب این است که برای شستن اتومبیل دستتان خیس نمی شود. تنها بعد از شست و شو، با دستمال یا حوله، آن را خشک می کنید و پولیش می زنید.

۲. شست و شوی حیاط و پارکینگ

کاربرد کارواش خانگی

اولین روزی که برای خرید شروع به تحقیق کردم و در ویدیویی قدرت دستگاه را دیدم، یاد روغن های کف پارکینگ و رد لاستیک ها افتادم. کاربرد کارواش خانگی در شستن لکه هایی هست که برای مدت زیادی است که کف حیاط و پارکینگ را زشت کرده اند.

کافیست مایع شست و شو را داخل مخزن مخصوص بریزید. مایع به جریان آب تزریق می شود و با فشار زیاد بر روی لکه ها پاشیده می شود. بعد از شست و شو هیچ لکه ای باقی نمی ماند. رد لاستیک اتومبیل ها و نشتی روغن موتورشان به راحتی شسته می شود.

همان بار اول همه چیز را پاک کنید. اگر به کف حیاط شیره درخت، خرابی پرندگان یا آدامس چسبیده است و حتی کثیفی هایی که برای مدت زیادی باقی مانده اند شسته می شوند. بعد از بار دوم، کاربرد کارواش خانگی فقط شستن سریع و لذت بخش حیاط و پارکینگ است.

طول بلند سیم و شلنگ دستگاه (عموما ۵ متر) باعث شده است که برای شستن حیاط و پارکینگ ۲۵۰ متری نیاز به جابجایی دستگاه نباشد.

۳. شست و شوی لابی و راه پله

کاربرد کارواش خانگی

وارد بعضی از ساختمانها که می شوی ناگهان دلت می گیرد. داخل خانه ها تر تمیز و شیک است اما راه پله ها کثیف هستند. من دلم نمی خواهد وقتی غریبه یا مهمان پایش را به لابی ساختمان ما گذاشت حس بدی بگیرد. کاربرد کارواش خانگی برای من شستن لابی و راه پله هاست.

این دستگاه سرعت شست و شو را به حدی افزایش می دهد که زمان به یک چهارم کاهش می یابد. یعنی اگر یک ساعت طول می کشید که سطوح مورد نظر را بشویید، حالا ۱۵ دقیقه زمان کافی است.

۴. شست و شوی دیوارها و نمای ساختمان

کاربرد کارواش خانگی

اگر دیوارها و نمای ساختمان را به موقع نظافت نکنیم، لکه ها ثابت می شوند. بعد مجبور می شویم مقدار زیادی پول را صرف نقاشی ساختمان ها کنیم. دسترسی به بعضی از قسمت های نمای ساختمان سخت است و نیاز به نردبان و یا حتی داربست دارد.

کاربرد کارواش خانگی برای ما این است که به صورت هفتگی یا ماهیانه دیوارها را شست و شو دهیم. از روی زمین آب را با فشار زیاد به بالا می پاشیم و آب حتی به نمای طبقه سوم هم می رسد.

هر کدام از نماهای سنگی، سیمانی، آجری، چوبی و شیشه ای چالش خاص خود را برای شست و شو دارند. نمای سنگی فشار بالای آب نیاز دارد، نمای شیشه ای نیاز به کف پاشی دارد و

انواع نماهای مختلف ساختمان به کمک کارواش خانگی شسته می شوند. زیرا برای هر کاربری، لوازم جانبی خاصی تعبیه شده است.

کاربرد کارواش خانگی : ۶ وابسته

مورد ۵ تا ۱۰ وابسته به ۴ کارکرد اصلی هستند.

۵. شست و شوی شرکت و محل کار

کاربرد کارواش خانگی

راستش را بخواهید من اول کارواش خانگی را برای شست و شوی اتومبیل شخصی ام خریده بودم. پس همیشه در صندوق عقب ماشینم بود و در تعطیلات آن را استفاده می کردم.

یک بار قرار بود مهمان مهمی به دفترمان بیاید. دوست داشتیم در جلسه اول تاثیر مثبتی روی آنها بگذاریم.

کلی میوه و شیرینی خریدیم و دلم می خواست دفتر هم برق بزند. در نتیجه این دستگاه را به دفتر آوردم و به جان دفتر افتادیم. به کمک آن به سرعت همه جا تمیز شد.

چه راهرو و لابی، چه اتاق جلسه و در نهایتا دستشویی دفتر را با آن شستیم و بعد با طی خشک کن پاک کردیم.

از آن به بعد کارواش خانگی من پای ثابت نظافت هفتگی شرکت مان شده است.

حتی اگر برای دیوارهای شرکت از رنگ پلاستیک استفاده کرده باشید، کاربرد کارواش خانگی برای تمیزی دیوارها هم هست.

۶. شست و شوی سرویس بهداشتی و حمام

کاربرد کارواش خانگی

همسرم به عنوان کادوی برای روز زن برایم این دستگاه را خریده بود.

پرسیدم: این دیگر چیست؟ گفت: کارواش. 😐

کارد میزدی خونم در نمی آمد.

آخر من نه ماشین دارم، نه از رانندگی خوشم می آید.

فکر کردم حتما خریده که ماشین خودش را بشویم

بعد که با هم بیشتر آشنا شدیم، فهمیدم اصلا به اشتباه اسمش را کارواش گذاشته اند.:))

حالا اصل کاربرد کارواش خانگی برای سرویس بهداشتی و حمام است. به جای اینکه روی کف دستشویی مایع جرم گیر بریزم، بعد چند دقیقه منتظر بمانم، بعد فرچه بکشم و بسابم و آب بریزم و بعد ببینم هم گلوم گرفته و هم زانوهایم درد می کنند!

من مایع شوینده مخصوص را داخل دستگاه می ریزم. دستگاه مایع را به آب تزریق می کند و با فشار بالای آب همه جرم ها را می شوید. بعلاوه اینکه خیالم راحت است که همه جا ضدعفونی شده اند.

نکته بهداشتی: استفاده از آب داغ برای نظافت سرویس بهداشتی باعث فعال شدن باکتری ها می شود و احتمال شیوع بیماری در خانواده را افزایش می دهد. کارواش خانگی همه مراحل شست و شو را با دمای آب شهری انجام می دهد.

۷. شست و شوی وان، استخر، سونا، جکوزی و

کاربرد کارواش خانگی

میکاییل از کودکی به آب تنی علاقه عجیبی داشت. از وقتی که راه رفتن را یاد گرفت، از هر فرصتی استفاده می کرد و خود را به حمام می رساند و بدنش را خیس می کرد. قبل از اینکه نوشتن یاد بگیرد، شنا کردن را یاد گرفت.

میکاییل حالا هم که بزرگ شده، نجات غریقی یاد گرفته و سربازی اش هم در استخر پادگان است.

برای اینکه سربازی مان را در استخر بمانیم، نظافت آنجا را هم به عهده گرفته ایم. باید هفته ای دو بار کل فضای دور استخر، سونا، جکوزی و رختکن را بشوییم.

استخر ما را برای مسابقات هم استفاه می کنند. برای همین ماهیانه هم باید کل استخر شست و شوی کامل شود.

قبل از اینکه ما بیاییم ۵ سرباز در استخر بودند. ۳ نفر کار نظافت را انجام می دادند، یک نفر غریق نجات بود و یک نفر هم مسئول پذیرش. فرمانده که دید ما خیلی به شنا علاقمندیم و زیاد اصرار می کنیم، مجبورمان کرد همه این کارها را خودمان انجام دهیم.

بعد سربازی برنامه داریم که در  انتخابی تیم ملی شرکت کنیم. کاربرد کارواش خانگی برای ما این که وقت نظافت را کم کنیم تا به تمرین خودمان هم برسیم.

استفاده از کارواش خانگی، سرعت شست و شو را عملا ۴ تا ۵ برابر بیشتر می کند. در نتیجه زمان عملیات را بسیار کاهش می یابد.

۸. شست و شوی موتورخانه و تاسیسات ساختمانی

کاربرد کارواش خانگی

وقتی دو سه سال موتورخانه را به حال خودش رها کنی بوی بنزین و گریس و گازوییل مخلوط می شود با نم و فاضلاب، طوری که دیگر نمی توانی یک دقیقه هم داخلش دوام بیاوری.

وقتی خرابی پیش بیاید و تعمیرکار می آوری مدام از زیر کار در می روند و می خواهند سریع تمامش کنند که از موتورخانه بیرون بیایند.

به مهندس گفتم واتر جت اش را سه روز به من قرض بدهد تا به کمک آن موتورخانه را بشوییم. به من گفت مگر جنگ است؟ یک ساعته کامل تمیز می شود.

در مخزنش مایع مخصوص ریختیم. دیدیم خیلی راحت همه کثیفی ها را شست. البته مجبور شدیم دو بار بشوییم و از یک ساعت بیشتر شد. چون هنوز بوی گریس و نم می آمد.

وقتی دفعه دوم هم تمام شد، ‌دیگر موتورخانه بوی خوب می داد! چای را آوردم همان داخل موتورخانه با مهندس خوردیم. خیلی چسبید

به ساختمان هایی که تاسیسات گرمایشی و سرمایشی مرکزی دارند و یا حتی یک موتورخانه دارند توصیه می کنیم از این کاربرد کارواش خانگی استفاده کنند و حداقل به صورت فصلی موتورخانه را نظافت کنند.

۹. شست و شوی آشپزخانه و ظروف بزرگ و سنگین

کاربرد کارواش خانگی

مادرم هر دو سه ماه یک بار فامیل را برای شام دعوت می کرد و بعد یک هفته خانه نشین می شد. نه می گذاشت ما کمکش کنیم و نه اجازه می داد کسی را برای نظافت بیاوریم.

من هم تقریبا همین اخلاق را دارم. با این تفاوت که از تکنولوژی برای راحت تر شدن استفاده می کنم.

مثلا ظرف های بزرگ و دیگ و قابلمه را که در ظرفشور جا نمی شوند را به حمام می برم و با فشار بالای آب شست و شو می دهم. هم چربی ها و ته مانده غذاها شسته می شود و هم اگر خدایی نکرده اگر غذا ته گرفته باشد.

البته کاربرد کارواش خانگی برای هیئت مان است. دهه اول محرم هر شب نذری می دهیم. ماه رمضان هم حداقل ۷ شب افطاری و شام می دهیم. بعد هر شام همه می روند، ما می مانیم و دیگ ها و حیاط مان که موقتا آشپزخانه هیئت می شود.

اگر کارواش خانگی نباشد باید کل محرم و رمضان را فقط بشوریم و بسابیم. بعد هم یک راست برویم بیمارستان :))

همه فرآیند شست و شو با کارواش خانگی در دمای آب شهری صورت می گیرد و نیازی به آب داغ نیست. حداکثر دمای آب ورودی به این دستگاه ۴۰ درجه است.

۱۰. شست و شوی فرش، موکت و مبلمان

کاربرد کارواش خانگی

گفت مگر چند وقت بود که این فرش را نشسته بودید؟

نمی دانند وقتی هر روز یک لیوان شیرکاکائو را می گیرد و نصفش را حین بازی می ریزد و نصف دیگرش را هم بعدا با پوشکش می مالد به همان موکت! بعد از دو هفته فرش اتاقش طوری می شود که انگار یک سال است نه فرش را شسته ایم نه بچه را.

دلم نمی آید فرش زیر پایش را همین شکلی رها کنم. هر دو هفته یک بار شستشو لازم می شود. واقعیتش دیگر رویم نمی شود فرش ۲ متری اتاق بچه را بیرون بدهم.

یک بار شستن فرش نیلی را به پدرش سپردم. او هم ماشین کارواشش را آورد و با فرش رفت داخل حمام. ۱۰ دقیقه بعد سریع بیرون آمد. اول فکر کردم یادش رفته فرش را بشوید. رفتم دیدم کامل تمیز شده، بوی خوب می دهد.

از آن به بعد کاربرد کارواش خانگی برای خانه ما پاک کردن خرابی های نیلی است.

به زودی سایر موارد افزوده می شوند

هر سوال یا دغدغه ای درباره موارد بالا دارید همین پایین بنویسید

تا متخصصین کارواشال ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند

دیدگاه‌ها ۰

*
*